Zasílat nabídky

Tímto uděluji souhlas společnosti Jobs Contact Personal, s.r.o., se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o mé osobě dle zákona č. 110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Osobními údaji jsou v tomto případě zejména jméno a příjmení, datum a místo narození, bydliště, údaje o vzdělání, praxi, dovednostech apod. záležitostech uvedených v životopisu.

PLC guru wanted

60 000 - 100 000 Kč

 Ostrava-město  Plzeň-město

Pružná pracovní doba
5 týdnů dovolené

Hledáte kombinaci pohodové práce, která vám zároveň umožní profesně i příjmově růst?
Dejt nám o sobě vědět - nabíráme PLC programátory!

Náplň práce

 • Ve dvou případech se jedná o velké, nadnárodní, společnosti, které jsou schopny každému uzpůsobit pozici téměř na míru. Budeš tak pracovat na projektech, které ti nejvíc sedí lokalitou či zaměřením.
 • Na další pozici tě čeká rodinná společnost vyvíjející vlastní systémy pro automotive průmysl, které následně budeš implementovat u partnerů po celé České republice.
 • Zbylé dvě role mají výhodu práce v malém kolektivu ale na o to zajímavějších projektech po celém světě. Na své si přijdou hlavně ti, kteří ocení individuální přístup. Navíc budete mít možnost procestovat svět.
 • Na konkrétních projektech se samozřejmě potkáš s různými typy PLC a robotů. Zároveň se liší i jednotlivé implementace. Někde jde o naprogramování celé linky od A do Z, jinde třeba jen o servis zaběhnutých instalací.

Požadavky

 • Určitě se neobejdeš bez komunikativní angličtiny.
 • Často je důležitá vyhláška 50 (nebo nařízení vlády 194/2022) či alespoň možnost ji získat.
 • V každém případě oceníme také předchozí zkušenosti s automatizací.
 • Potkáte se s PLC Siemens ale i s roboty ABB nebo Kuka.
 • Velkou výhodou, kterou poznáš hlavně na nástupní mzdě pak je délka předchozí praxe, samostatnost nebo ochota pracovat i na dlouhodobějších projektech ve světě.

Nabízíme

 • Asi samozřejmostí je vždy 25 dnů dovolené.
 • Kromě toho se můžete těšit na automobil i k osobní potřebě.
 • Dostaneš možnost vybrat si mezi spoluprací na IČ nebo klasickým HPP.
 • A samozřejmě tě čeká i celá řada dalších benefitů – jak těch klasických tak i „unikátních“ spojených s cestováním
 • Home office, flexibilní pracovná doba
 • Vzdělávací programy pro zkušené a komplexní adaptační proces "ušitý na míru" nováčkům
 • Možnost spolupracovat na zajímavých projektech v rámci R&D týmu
 • Neformální firemní kulturu a přátelskou atmosféru
 • Jazykové vzdělávání
 • A spoustu dalších..

Doplňující informace

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx). Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.

Jobs Contact Personal, s.r.o. se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Pošlete nám Váš životopis

Tímto uděluji souhlas společnosti Jobs Contact Personal, s.r.o., se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o mé osobě dle zákona č. 110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Osobními údaji jsou v tomto případě zejména jméno a příjmení, datum a místo narození, bydliště, údaje o vzdělání, praxi, dovednostech apod. záležitostech uvedených v životopisu.

Mohlo by vás zajímat

Přečtěte si novinky ze světa nabídek práce

NATO vydává novou strategii pro umělou inteligenci

NATO představilo novou strategii pro AI, zaměřenou na bezpečné a odpovědné používání AI technologií. Cílem je zlepšení spolupráce, kombinace AI s dalšími technologiemi a ochrana proti dezinformacím a zneužití AI.

 
 

Kariérní horoskop - Rak

Proč někteří lidé vypadají, jako by se narodili pro své zaměstnání, zatímco jiní věčně hledají to pravé? Astrologie může nabídnout jedno z vysvětlení. Tento článek vás zavede do světa Raka, vodního znamení známého svou citlivostí a intuitivností, a ukáže, jaké kariérní cesty jsou pro ně nejvhodnější.

 
 

Google Cloud představuje nové nástroje pro správu Kubernetes

Google Cloud nedávno představil nové nástroje pro správu Kubernetes, které zjednodušují nasazení a správu kontejnerizovaných aplikací. V tomto článku se dozvíte o nejdůležitějších vylepšeních, která tato nová sada nástrojů přináší.

ICT sekce
 

Dokončil/a jsem školu a nemám praxi, co s tím?

Jsi čerstvě po škole, začínáš hledat práci, ale nemáš dostatečnou praxi? I když to může vypadat jako velká překážka, existuje mnoho způsobů, jak ji překonat. Přinášíme hned několik tipů, které pomohou se začátkem nastartování vaší kariéry.

Rady a tipy od recruiterů